Фото vk.com

У Харкові сепаратисти сплюндрували прапор України - міліція не заважала

  У Харкові невідомі розірвали прапор України біля меморіального знаку на честь Декларації про державний суверенітет – повідомляє кореспондент .


  Прапор був вивішений на флагштоку біля меморіального знаку "Камінь на честь самовизначення української нації 16 липня 1990 року – Декларації про державний суверенітет України" на площі Свободи. О 15:00 прапор вже був розірваний, і деякі учасники мітингу за федералізацію фотографувалися на його фоні. На самому Камені вони помістили наліпку у вигляді російського прапора з написом "Россия, защити от геноцида!", знизу на флагштоку прив’язано "георгіївську" стрічку.

  Жодної належної реакції правоохоронних органів на вчинення злочину, передбаченого частиною 1 статті 338 КК України – "публічна наруга над державними символами" – не зафіксовано.

  Зазначений акт вандалізму відбувся на тлі проросійського мітингу, на який зібралось не більше 500 осіб. На мітингу помічена символіка проросійських та сепаратистських організацій, члени яких, на відміну від своїх минулих акцій, не закликають до активних дій і навіть не скандують гасла – передає видання 057.
  Попередній матеріал
  У Слов’янську терористи показали журналістам іноземних заручників
  Наступний матеріал
  У Києві пройшов 5-й міжнародний марафон
  Теги:
  Loading...