vezha.org

ТСК щодо подій під Іловайськом планує заслухати рядових бійців

  Тимчасова слідча комісія Верховної Ради щодо подій під Іловайськом має намір заслухати широке коло осіб - від рядових та командирів середньої ланки до начальника Генерального штабу ЗСУ та міністра оборони.


  Про заявив журналістам після завершення першого засідання ТСК щодо подій під Іловайськом голова ТСК Андрій Сенченко, передає УНІАН.

  "Ми хочемо дізнатися правду, і тому нам потрібні думки не лише генералів, які приймали рішення, але й командирів батальйонів, взводів, відділень і бійців, які безпосередньо захищали нашу Батьківщину", - сказав він.

  За його словами, комісія співставлятиме різні точки зору, щоб відновити картину того, що сталося.

  Як зазначив депутат, ще однією метою ТСК щодо Іловайська є недопущення тиску на Генеральну прокуратуру, яка розслідує причини загибелі великої кількості українських військовослужбовців біля Іловайська.

  Сенченко поінформував, що на наступне засідання комісії, яке відбудеться 22 вересня, планує запросити військовослужбовців, які безпосередньо брали участь у подіях під Іловайськом. Він також висловив сподівання, що комісії вдасться оприлюднити висновки своєї роботи ще до парламентських виборів 26 жовтня.

  Депутат додав, що ТСК має на меті встановити реальну кількість загиблих під Іловайськом, оскільки на сьогодні ніхто не знає, скільки там загинуло українських військовослужбовців.

  "Ми чули від спікерів АТО, від відомств різні цифри - від десятків до сотень загиблих. Але поки є досить великі і до кінця не затверджені цифри про безвісти зниклих. Ми розуміємо, що серед них значна частина це загиблі. Тому ми писали запити до всіх причетних відомств і будемо їх співставляти", - розповів він.

  Також Сенченко оприлюднив керівний склад ТСК: заступником голови комісії є депутат Марія Іонова, секретарем - народний депутат Валерій Омельченко.
  Попередній матеріал
  Кабмін ліквідував низку державних служб
  Наступний матеріал
  В Дніпропетровську у місцевого жителя виявили арсенал зброї
  Теги:
  Loading...