5.ua

Терористи обстріляли Донецький аеропорт, порушивши режим "артилерійської тиші"

  Режим артилерійської тиші, тобто повного припинення вогню, який оголосили на Донбасі з 12 години дня, знову порушили терористи.  Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.


  Зокрема, російські найманці двічі обстріляли Донецький аеропорт, який залишається під контролем українських військових. Також стріляли з танків неподалік Маріуполя.

  "Непідконтрольні збройні формування двічі штурмували позиції українських військовослужбовців в Донецькому аеропорту та неподалік Нікішина.  Сьогодні опівдні у зоні АТО відповідно до раніше укладених домовленостей,  було оголошено режим повного припинення вогню, режим тиші. Але бойовики продовжують обстрілювати позиції сил АТО. Вогонь з використанням артилерії крупного калібру ведеться по нашим позиціям в Донецькому аеропорту. Артилерійські та мінометні обстріли відбулись поблизу пунктів Ріткодуб, Пєски, Красногорівка, Славноє, Благодатне. У району Старогнатівки діють снайпери бойовиків. На лінії розмежування сторін неподалік населеного пункту Октябрь, що поблизу Маріуполя, ведеться безперервна стрільба з танків. Інформації із території, підконтрольної терористам немає. Чи то показ сили, чи то вони проходять бойове злагодження невідомо. У районі Щастя знищено танк бойовиків", - зазначив Селезньов.

  Нагадаємо, раніше Президент України заявив: лише після досягнення повної артилерійської тиші на Донбасі, коли ніхто не стрілятиме, він віддасть наказ про відведення важкої техніки та артилерії згідно мінських домовленостей. Поки немає такої тиші і тривають обстріли терористів, Петро Порошенко цього не робитиме.
  Попередній матеріал
  У Києві продавали "митців до кави"
  Наступний матеріал
  На Київщині капелани пройшли курс тактичної медицини за стандартами НАТО
  Теги:
  Loading...