62.ua

Терористи "ДНР" намалювали 150-тисячний мітинг на свою підтримку за допомогою Photoshop (фото)

Російські терористи намалювали "більше 150 тисяч людей", які начебто досучились до святкування "дня прапора " так званої "ДНР" у Донецьку.

Як повідомляє видання 62.ua, у неділю, 25 жовтня, в Донецьку терористи влаштували "день прапора ДНР". Щоб зобразити побільше людей, які начебто їх підтримують, прихильники "республіки" за допомогою фоторедактора Photoshop просто намалювали на площі Леніна щільний натовп, у якому тут же нарахували "більше 150 тисяч людей".

У виданні уточнюють: розмір площі Леніна у Донецьку – 2000 квадратних метрів, а на одному квадратному метрі максимум поміщаються 4 людини. Таким чином, центральна площа Донецька не в змозі вмістити більше 10 000 чоловік, якщо не перекривати рух по вулиці Артема і проспекту Постишева (а вони на відредагованому фото не перекриті).

62.ua

На реальному фото, знятому "чесним" британським репортером пропагандистського каналу Russia Today Гремом Філліпсом, видно, що площа заповнена максимум на п'яту частину.

62.ua

Нагадаємо, позаштатний кореспондент російського телеканалу Russia Today, громадянин Великобританії Грем Філліпс був затриманий в Маріуполі Донецької області бійцями Нацгвардії 20 травня 2014 року. Згодом його відпустили із забороною в’їзду до України. Попри це, зараз "журналіст" постійно перебуває на окупованих теренах, куди потрапив з боку РФ, і висвітлює діяльність терористів у позитивних тонах. Однак у даному випадку пропагандисти Кремля вочевидь між собою не порозумілись і одночасно оприлюднили різні фото.

Попередній матеріал
Олександра Усика визнали Інтерконтинентальним бійцем року
Наступний матеріал
В Одесі назвали ім’я обраного міського голови
Теги:
Loading...