Фото pravda.com.ua

Розшукуваний СБУ диверсант ГРУ "Стрєлок" дав інтерв'ю російській пресі

  "Командувач загоном самооборони Слов'янська" Ігор Стрєлков – офіцер спецназу ГРУ РФ – заявив, що його підлеглі знищуватимуть блокпости і українських військовослужбовців, якщо ті й надалі виконуватимуть свої обов'язки – боротимуться проти терористів, яких він називає "ополченням Донбасу" – пише "".


  Про це Стрєлков заявив у відеоінтерв'ю, яке оприлюднило російське видання "Комсомольская правда".

  Він побідкався про те, як він і його подільники не хочуть убивати українських солдатів, яких, на його думку, змушують протистояти терористам "екстремісти і найманці", але пригрозив – можуть і будуть це робити.

  Також він розповів про своє "ополчення" у Слов'янську. За твердженням "Стрєлка", основа загону сформована в Криму, але дві третини – це громадяни України, причому навіть не кримчани в основному, а представники інших регіонів України.

  Також він повідомив, що більша частина "ополченців" має бойовий досвід: "Багато воювали в рядах російських ЗС, в т.ч. і громадяни України. Воювали в Чечні, в Середній Азії. Є люди з досвідом бойових дій в Іраку, Югославії у складі українських ЗС".

  На питання, звідки у ополченців зброя, Стрєлков запевнив, що вся вона вилучена в українських підрозділів МВС і армії.

  "Стрєлок" упевнений, що більшість місцевих мешканців бажають приєднання до РФ, або принаймні не хочуть коритись Києву.

  Як нагадує "Українська правда", громадянин РФ Ігор Іванович Стрєлков оголошений в розшук. Стосовно нього розпочато кримінальне провадження за фактом організації навмисного вбивства і вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, проведення диверсійно-підривної діяльності, організації масових заворушень на території східних областей України.

  Стрєлков – кажуть в СБУ – офіцер Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил РФ, помічник з силових питань самопроголошеного прем'єр-міністра Криму Аксьонова. У Криму Стрєлков відповідав за захоплення військових частин та органів влади і управління, брав участь у допитах українських військовослужбовців і у вербуванні наших громадян у Криму.
  Попередній матеріал
  Одеські лікарі відмовились лікувати поранених самооборонців
  Наступний матеріал
  На європейських ринках Україна зможе додатково заробити 500 млн. євро - мінекономіки
  Теги:
  Loading...