blog-executive.ranepa.ru

На європейських ринках Україна зможе додатково заробити 500 млн. євро - мінекономіки

  Відкриття європейських ринків для українських товарів дозволить додатково залучити в економіку України близько 500 млн євро.


  Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета під час робочого візиту до Харківської області, повідомляє УНІАН.

  Міністр закликав українських виробників до швидких дій.

  "Ми проводимо зустрічі з представниками бізнесу, щоб вони якомога швидше, вже цього місяця, почали поставляти продукцію на європейські ринки. Якщо Україна невідкладно розпочне постачання товарів на терени ЄС, українські експортери додатково отримають близько 500 млн євро", - наголосив Шеремета.

  Міністр зауважив, що на сьогодні від ввізних мит звільнено 83% всієї сільськогосподарської продукції, яка поставляється до країн-членів ЄС, а також майже всі промислові товари.

  Ще на 16% товарних позицій в сільському господарстві Україна отримала нульові тарифні квоти, а це означає, що виробники мають змогу поставляти до Європи стільки товарів, скільки зможуть.

  Нагадаємо, що Рада Європейського Союзу з питань закордонних справ 14 квітня на своєму засіданні схвалила одностороннє скасування митних зборів на експорт українських товарів до країн Європейського Союзу. 

  22 квітня набуло чинності рішення про одностороннє зниження митних зборів на українські товари на ринку ЄС. Про це йдеться в офіційному журналі ЄС.
  Попередній матеріал
  Розшукуваний СБУ диверсант ГРУ "Стрєлок" дав інтерв'ю російській пресі
  Наступний матеріал
  З Луганська виїхала група озброєних екстремістів - військовий експерт
  Теги: