5.ua

Росія вже відмовилась від своїх представників у координаційній групі із припинення вогню

  Офіційні представники Росії не беруть участь у переговорах про реалізацію режиму припинення вогню, які проходять у Донецькій області.


  Відповідне повідомлення оприлюднила прес-служба МЗС Росії. Там наголосили: "Роль російської сторони, як члена Контактної групи, полягає в тому, щоб у взаємодії з місією ОБСЄ надавати даному процесу необхідне сприяння".

  Раніше у штабі Антитерористичної операції повідомляли: у зоні АТО розпочала роботу координаційна група, яка контролюватиме припинення вогню. До її складу входять представники України, моніторингової місії ОБСЄ та 76 військових збройних сил Росії. Головне завдання спільного центру – встановити режим тиші на окупованих російськими військами та терористами території України. Зокрема, планується відведення артилерії та бронетехніки від лінії фронту та створення 30 кілометрової зони розмежування, що передбачено Мінським меморандумом. Цю територію мають розділити на 5 секторів безпеки, в кожній з яких працюватиме своя моніторингова група.

  Тим часом, представники ОБСЄ підтвердили участь російських військових у зустрічі з визначення меж буферної зони на Донбасі. Про це йдеться в заяві прес-секретаря Спеціальної місії з моніторингу ОБСЄ в Україні, яку цитує "Українська правда".

  Попередній матеріал
  Підозрюваних у справі про вбивство Семенюк-Самсоненко ще немає - МВС
  Наступний матеріал
  Російський рубль скотився до нового історичного мінімуму
  Теги:
  Loading...