5.ua

Підсумки першого дня антитерористичної операції

  Шість бойових машин десанту відібрали в українських вояків без жодного пострілу сепаратисти у Краматорську. Цю інформацію українська влада спочатку заперечувала – мовляв, БМД із російськими прапорами в Краматорську – то тактичний хід українських вояків, аби дістатися ближче до сепаратистів. Потому з’ясувалося – то не хитрощі: солдати просто здали техніку ворогові, адже не бачили сенсу воювати.

  У Краматорську сепаратисти демонстративно проїхали центральними вулицями міста на захоплених шести бойових машинах десанту.

  Заколотники почепили на українську військову техніку російські триколори та подалися на них до сусіднього Слов’янська. Там машини зупинили посеред міста. Сепаратисти залюбки позували на телекамери.

  Факт захоплення техніки Міноборони підтвердило лише ввечері. Доля екіпажів – наразі невідома. Чільник Міноборони Михайло Коваль поїхав на Донеччину, щоб особисто розібратися у ситуації.

  У той же час у Донецьку роздебоширився місцевий "Оплот". Це саме та радикальна проросійська організація, члени якої причетні до побиття євромайданівців у Харкові цієї зими. Донецькі "оплотівці" вдерлися до будівлі міської ради.

  Більшість заколотників закрили обличчя балаклавами, у руках тримають зброю. Над будівлею міськради кружляють військові винищувачі.

  Працівників відомства довелося евакуйовувати з будівлі. З собою вони забрали дрібну техніку, бо бояться мародерства. Оплотівці ж залишати будівлю відмовилися. Заявили: чекатимуть там референдуму.

  Сергій Барбу, Донеччина, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Українська хокейна збірна втратила третього гравця напередодні Чемпіонату світу
  Наступний матеріал
  Дніпропетровськ від "зелених чоловічків" охороняють міліціонери і добровольці
  Теги:
  Loading...