5.ua

ОБСЄ розділить Донбас на 5 секторів спостереження

  Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) має плани з розділення східних районів України на Донбасі на п'ять секторів для наглядової місії.


  Про це заявив постійний представник РФ при ОБСЄ Андрій Келін, інформує 22 вересня ІТАР-ТАРС.

  "Поділ зони спостереження на сектори існує: у Луганську і Донецьку буде працювати по 90-100 спостерігачів, в Краматорську, Маріуполі та Антрациті - по 50", - пояснив Келін.

  Розділення зон безпеки, в свою чергу, погодили 19 вересня у Мінську на засіданні контактної групи щодо України, в якому брали участь повноважні представники України, ОБСЄ, Росії, та представники бойовиків  з "ДНР" і "ЛНР". Всі нововведення увійшли до нового меморандуму мирного плану на сході України.

  Крім того, в рамках меморандуму регламентовано відведення крупнокаліберної зброї на відстань щонайменше на 15 кілометрів з кожного боку, внаслідок чого утворюється зона безпеки щонайменше на 30 кілометрів, розповів другий президент України Леонід Кучма після проведених переговорів 19 вересня. Крім іншого, документ регламентує заборону всіх видів озброєння і наступальних дій, а також застосування важкої техніки поблизу населених пунктів і польотів бойової авіації або іноземних безпілотних літальних апаратів.
  Попередній матеріал
  "ЛНР" та "ДНР" почали виконувати мирний план - РНБО
  Наступний матеріал
  Путін збирається на саміт G20 до Австралії
  Теги:
  Loading...