фото ukr-online.com, Євромайдан

Над Слов’янськом знову піднято український прапор

  Слов’янськ звільнено! Український прапор тепер майорить над містом. Про таке Президенту доповіли Міністр оборони Валерій Гелетей і начальник Генерального штабу Віктор Муженко.


  Синьо-жовтий стяг підняли над міськрадою Слов’янська перед строєм українських бійців. Зі слів міністра оборони, тепер виконується доручення Президента щодо відновлення роботи соціальних служб і міліції міста. Також там розпочинає роботу місія з надання гуманітарної допомоги всім, хто її потребує. Своєю чергою, Петро Порошенко привітав військовиків і доручив до кінця дня представити до нагород українських вояків, які відзначились під час звільнення Миколаївки, Семенівки та Слов’янська.

  УкрпрапорСлавік Фото Євромайдан

  За інформацією "Української правди", прапор підняли бійці 2-го батальйону Національної гвардії (фото Євромайдан)

  Окрім того, військовики доповіли Президенту про перебіг антитерористичної операції. Зокрема, у Краматорську нині працює розвідувальна рота, яка перевіряє місто на предмет його мінування та можливості подальшого проведення бойової операції. А у селищі Миколаївка, звільненому від бойовиків вчора, почала працювати тимчасова адміністрація і призначили керівника міліції.

  Нагадаємо, сьогодні вранці до Слов’янська увійшли Збройні сили України та Національна гвардія. Мешканці несуть українським бійцям зброю, яку залишили по собі терористи. Начальнику Генштабу Віктору Муженко Президент дав наказ підняти над міськрадою Слов’янська прапор України.

  Слов'янськ був окупований російськими диверсантами 12 квітня. Тоді вони увірвались до міста і захопили управління міліції та СБУ.

  Попередній матеріал
  В Луганську терористи вішають на техніку українські прапори і готують провокацію
  Наступний матеріал
  У Києві розгромили редакцію проросійської газети "Вєсті"
  Теги:
  Loading...