фото Українська правда

У Києві розгромили редакцію проросійської газети "Вєсті"

  Редакцію газети "Вєсті" розгромили невідомі у центрі столиці. Зранку півсотні молодиків у балаклавах оточили будівлю з двох боків.


  У вікна редакції полетіли каміння та фаєри. У журналістів сьогодні був вихідний, тому у приміщенні були лише охоронці. Одного з них нападники вдарили в обличчя. Затримати нікого не вдалося. Напад тривав не більше кількох хвилин.

  Комп’ютери журналістів після інциденту не пошкоджені, але сама редакція добряче погромлена. Шибки вибиті майже усюди. Всередині зараз працюють правоохоронці. На місці інциденту вже знайшли телефон одного з нападників. Той, начебто, загубив його під час погрому.

  Нагадаємо, 22 червня податкова міліція влаштувала обшук газети "Вєсті". В кабінеті головного редактора Ігоря Гужви тоді знайшли півтора мільйона гривень.

  А 27 червня кілька сотень киян пікетували редакцію "Вєстєй" і потрощили сувенірну продукцію газети. Основні закиди до безкоштовного щоденного видання – неправдива, на думку активістів, інформація і ретрансляція антиукраїнської пропаганди Кремля.

  Попередній матеріал
  Над Слов’янськом знову піднято український прапор
  Наступний матеріал
  У звільненій від терористів Миколаївці виявлено російські армійські бронежилети та пайки
  Теги:
  Loading...