Фото inforesist.org

В Луганську терористи вішають на техніку українські прапори і готують провокацію

  Терористи готують провокацію у Луганську з метою дискредитувати українську армію. На свою військову техніку вони чіпляють українську символіку та прапори, а поблизу вже перебувають російські журналісти.


  Про це повідомила виконувач обов’язків голови Луганської ОДА Ірина Веригіна. З її слів, ця колона формується просто у центрі Луганська в районі митниці, і нараховує більше 15 машин. Частина колони згодом пішла на Дебальцево, частина залишлась у місті.

  Як ми неодноразово повідомляли, промосковські терористи і російські диверсанти неодноразово вдавались до провокацій, зокрема і таких, які супроводжувались загибеллю людей. Серед останнього варто згадати обстріл цивільного населення Станиці Луганської, що супроводжувався руйнуваннями і жертвами, які потім намагались приписати українській армії, а також убивство російського журналіста, яке призвело до взаємних звинувачень у середовищі самих путінських ставлеників.

  Вчора терористи обстріляли з установки залпового вогню "Град" населений пункт Старий Айдар. Снаряди летіли саме з боку Луганська. Зруйновані кілька будинків, але ніхто не постраждав.


  Попередній матеріал
  Частина терористів з Слов’янська дісталась Донецька і обстріляла переселенців
  Наступний матеріал
  Над Слов’янськом знову піднято український прапор
  Теги:
  Loading...