5.ua

Місія ОБСЄ на Донбасі зможе отримати безпілотники лише за місяць

  За місяць у спостерігачів місії ОБСЄ з’являться безпілотники. Про це розповів заступник голови спеціальної моніторингової місії Александер Хаг.


  Потому їх мають доправити в Україну.

  Встановлювати озброєння на літальних апаратах не будуть. Їх використовуватимуть на територіях, куди представники місії не зможуть потрапити. До півтисячі зросте в Україні і кількість самих спостерігачів від ОБСЄ. Група нових фахівців вже проходить спеціальну підготовку в Києві. Частина з них має вирушити на Схід, щоправда – лише за умови гарантії безпеки.

  Александер Хаг пояснив: "Ми – громадська наглядова місія і у своїй роботі не застосовуємо зброю. Тому дуже важливо, щоб наші спостерігачі були належним чином захищені. Частина цього захисту – це відповідне обладнання, таке як броньовані машини, без яких місія працювати не буде".

  Сьогодні ж на Донбасі мають почати роботу тристоронні моніторингові групи із дотримання перемир'я. Нагадаємо однак, що на минулому тижні Росія вже відмовилась від своїх представників у координаційній групі із припинення вогню.
  Попередній матеріал
  Донецький аеропорт хочуть виміняти в терористів на території біля Донецька - Тарута
  Наступний матеріал
  Терористи-смертники підірвали два автобуси з військовими в Афганістані
  Теги:
  Loading...