Фото novosti.kh.ua

Генпрокуратура відкрила справи за фактами викрадення журналістів у Слов'янську

  За фактом викрадення в Слов'янську Донецької області журналістки Ірми Крат та зникнення журналіста - громадянина Ізраїлю та США Саймона Островського відкрито два кримінальнихпровадження за ч.1 ст.146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

  Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

  Провадження відкрив слідчий відділ Слов'янського міського відділу Головного управління МВС України в Донецькій області, а процесуальне керівництво здійснює Слов'янська міжрайонна прокуратура. Ведеться досудове слідство.

  Також прокуратура Центрально-міського району Горлівки контролює досудове розслідування у кримінальному провадженні по п.1 ч.2 ст.115 КК (умисне вбивство двох або більше осіб) за фактом безвісного зникнення волонтерів ГО "Телекритика" - братів Гапич .

  "Встановлено , що вони 21.04.14 на автомобілі "Nissan X-Trail" виїхали з міста Суми в місто Горлівка по особистих справах і з 22.04.14 на зв'язок не виходять , а їх місцезнаходження невідоме, мобільні телефони не відповідають. Триває досудове слідство", - йдеться в повідомленні.

  За даними Генпрокуратури, 16 квітня в Слов'янську невідомі особи захопили журналіста фонду "Відкритий діалог" Сергія Лестерова, місце його перебування невідоме. Слов'янська міжрайонна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.1 ст.115 КК (умисне вбивство).

  Крім цього, в Костянтинівці Донецької області 23 квітня невстановлена особа шляхом підпалу пошкодило майно газети "Провінція". Костянтинівська міжрайонна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за ч.1 ст.171 КК (умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

  Нагадаємо, 24 квітня сепаратисти звільнили американського журналіста Саймона Островського.

  Попередній матеріал
  Україна дала 48 годин Росії для роз’яснень щодо стягування військ
  Наступний матеріал
  Суд визнав будівництво на території Гостиного двору незаконним
  Теги:
  Loading...