Фото ru-an.info

Україна дала 48 годин Росії для роз’яснень щодо стягування військ

  Україна вимагає від Російської Федерації протягом 48 годиннадати роз’яснення щодо цілей та місця проведення навчань на українському кордоні.

  Про це йдеться в Коментарі МЗС України щодо заяви міністра оборони Росії.

  "Україна, згідно з п. 16 Віденського документа про заходи зміцнення довіри і безпеки, звернулася каналами зв’язку ОБСЄ до Російської Федерації з вимогою надати роз’яснення щодо цілей та місця проведення навчань, дати їх завершення, а також кількості і типів залучених до них військових підрозділів. Відповідно до Віденського документа, РФ зобов’язана надати щодо цих навчань чіткі роз’яснення протягом 48 годин з моменту отримання запиту, тобто до 16:00 год. київського часу 26 квітня." - наголошують у МЗС.

  Нагадаємо, 24 квітня 2014 року міністр оборони Росії Сергій Шойгу повідомив про початок навчань батальйонних тактичних груп загальновійськових з’єднань Південного та Західного військових округів ЗС РФ у зв’язку із "загостренням ситуації на південному сході України". За словами російського міністра, у рамках навчань передбачається «відпрацювання завдань» бойовою авіацією РФ поблизу кордонів України.

  Попередній матеріал
  Словаччина готова підписати угоду про реверс газу в Україну
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура відкрила справи за фактами викрадення журналістів у Слов'янську
  Теги:
  Loading...