5.ua

Експерти перервали роботу на місці падіння "Боїнга" через стрілянину

  Міжнародні експерти змушені були перервати роботу на місці падіння "Боїнга-777". Фахівці повернулися на базу у Соледарі через стрілянину неподалік місцевості проведення пошуків.


  Уже завтра вони планують повернутися до роботи. Сьогодні ж експерти оглянули територію поблизу села Розсипне. До пошуків останків жертв малайзійська місія залучила водолазів, щоб вони оглянули водойми навколо.

  Також експерти, які працюють на місці падіння літака, просять місцевих мешканців приносити речі загиблих пасажирів. Таку заяву оприлюднив голова пошукової місії Нідерландів Пітер Яп Алберсберг. За його словами, ці речі передаватимуть родинам жертв. Чільник місії також зазначив – роботи тривають вже майже тиждень, утім знадобиться ще багато часу, щоб знайти усі останки. При цьому Алберсберг подякував місцевим мешканцям та владі за допомогу у поверненні тіл загиблих до Нідерландів.  

  "Місія ще не завершена, вона не може просуватися без допомоги української влади, і ми дуже вдячні за сприяння з її боку. У Соледарі місцеві жителі допомогли нам організовувати роботу волонтерів. Крім того, вони знаходили тіла, а також особисті речі загиблих ще до того, як на місце падіння літака прибули експерти. Ми роздали листівки та попросили людей приносити речі жертв, які вони могли знайти, таким чином ми збираємо ці предмети та повертаємо сім’ям загиблих" – розповів Пітер Яп Алберсберг.

  Тим часом, Державна комісія з розслідування катастрофи малайзійського "Боїнга" відправила до Нідерландів попередній звіт. Висновки мають оприлюднити вже найближчим часом. Разом з тим для допомоги у розслідуванні авіакатастрофи до Києва прибули 12-ро американських військових. За інформацією Пентагону, вони консультуватимуть експертів щодо зв'язку, логістики і зйомки, але не залишатимуть меж Києва.

  Нагадаємо, вже досліджені околиці Розсипного, де упала носова частина лайнера. Там знайшли особисті речі загиблих, а людських останків – не виявили.

  Попередній матеріал
  Україна вимагає від РФ повернути затриманих українських вояків
  Наступний матеріал
  Несертифіковані Android-смартфони склали 20% світового ринку мобільних гаджетів
  Теги:
  Loading...