Україна вимагає від РФ повернути затриманих українських вояків

  Забезпечити повернення українських військовослужбовців, які досі знаходяться у російському військовому таборі біля пункту пропуску "Гуково" у Ростовській області, вимагає Україна від Російської федерації.


  У вітчизняному МЗС відзначають: наразі у таборі перебувають 245 українських бійців, в тому числі 50 офіцерів. Їх охороняють спецпідрозділи російських Збройних сил.

  З українцями проводять слідчі дії і опитування Слідчий комітет та спецслужби РФ. Крім того, на українських бійців здійснюється морально-психологічний тиск, зазначили у МЗС. Раніше 192 українських військовослужбовці вже повернулись в Україну. Як повідомлялось, 3 серпня частина бійців 72-ї механізованої бригади після кількагодинного артилерійського обстрілу одночасно з боку терористів і Росії була вимушена відступити до кордону з РФ.

  Заступник директора Департаменту політики і комунікацій МЗС України Василь Зварич заявив: "Жоден з військовослужбовців не висловив бажання отримати притулок в Російській федерації. Ми вимагаємо від російської сторони негайно забезпечити повернення українських військовослужбовців в Україну. Українська сторона готова забезпечити їх зустріч на кордоні та безпечне транспортування. Закликаємо російське керівництво не зволікати з цим і не намагатися чинити провокації".

  Попередній матеріал
  Запоріжжя прийматиме чемпіонат світу зі стронгмену
  Наступний матеріал
  Експерти перервали роботу на місці падіння "Боїнга" через стрілянину