5.ua

Добровольчі батальйони буде об’єднано у єдиний спецпідрозділ МВС

  Як наслідок реформування Міністерства внутрішніх справ України планується створення єдиного силового підрозділу, основу якого складуть добровольчі батальйони.


  Про це на прес-конференції 2 жовтня в Києві повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

  Керівник МВС розповів, що наступного тижня на засіданні Кабінету міністрів обговорюватиметься питання реформи МВС, в тому числі питання створення єдиного силового спецпідрозділу, а також буде припинено роботу численних спецпідрозділів МВС.

  "Буде створено один великий єдиний спецпідрозділ на всю країну. Якщо хочете аналогію, то це типу американського SWAT. І ми припускаємо, що значна частина батальйонів, більшість з цих хлопців, я думаю, і складуть основу цього підрозділу", - повідомив міністр.

  Значна частина найбільш підготовлених бійців, як припускає Аваков, перейде до складу Національної гвардії і в "складі спецоперацій будуть удосконалити свій професіоналізм".

  Нагадаємо, наприкінці серпня міністр оборони України Валерій Гелетей заявив про створення спеціальної служби Міноборони для виявлення ворожої агентури та фактів невиконання бойових наказів в міністерстві і Збройних Силах України: "Вона буде дещо подібної на СМЕРШ, і працюватиме в першу чергу на передовій і в органах військового управління".

  Довідково. SWAT (Special Weapons Assault Team – штурмова група зі спеціальним озброєнням; тепер Special Weapons And Tactics – спеціальна зброя і тактика) – підрозділи в американських правоохоронних органах, які використовують легке озброєння армійського типу та спеціальні тактики в операціях з високим ризиком, в яких потрібні здібності та навички, що виходять за рамки можливостей звичайних поліцейських.
  Попередній матеріал
  У США з чоловіком, що заразився Еболою, контактували щонайменше 80 людей
  Наступний матеріал
  На Донеччині СБУ затримала ватажка батальйону "ДНР"
  Теги:
  Loading...