5.ua

На роль "спостерігачів з ЄС" в Криму Росія залучила правих маргіналів і неосталіністів

  За перебігом голосування у Криму спостерігають делегації з Росії та Європи. Серед останніх, однак, немає представників ОБСЄ, яких до Криму просто не пустили.

  Замість незалежних спостерігачів – запросили європейських депутатів з ультраправих партій зі скандальною репутацією. Це, зокрема, екс-депутат польського сейму від ультраправої партії "Самооборона" Матеуш Піскорський, який у польській пресі неодноразово заявляв, що Майдан фінансований і організований ззовні, член ультраправої угорської партії "Йоббік" Белла Ковач, а також націоналіст з Каталонії Енріке Равелло. Усі ці "спостерігачі" повідомляють про відсутність порушень на дільницях, високу явку та повну легітимність референдуму.

  Також, за повідомленням Йохан Штадлер, який стверджував, що Політковська сама замовила своє вбивство, Зоран Радончич, якому заборонено в'їзд до Канади через заперечення Голокосту, і член Компартії Греції Ангуракіс, що має репутацію неосталініста. Більшість з них неодноразово залучались Росією у ролі "європейських спостерігачів" в рамках так званої "Міжнародної організації по спостереженню за виборами CIS-EMO" на подібні сумнівні акції, наприклад – вибори у Придністров’ї.

  На фото - Матеуш Піскорський, джерело - maidan.org.ua

  Попередній матеріал
  Сепаратисти звітують – проголосували 670 тис. виборців
  Наступний матеріал
  Окупанти замінували під’їзди до бази українських морпіхів у Феодосії (оновлено)
  Теги:
  Loading...