5.ua

Окупанти замінували під’їзди до бази українських морпіхів у Феодосії (оновлено)

  Сьогодні вранці російські військові мінують периметр розташування 1-го окремого батальйону морської піхоти ВМС України у Феодосії. Інформацію 5-му каналу телефоном підтвердив керівник медіа-центру Міноборони в Криму.

  Також Владислав Селезньов розповів, що у селі Перевальному значно збільшилася чисельність російських вояків.

  Владислав Селезньов, керівник медіа-центру Міноборони в Криму: "Я маю інформацію з Перевального, що вчора туди прибуло ще двадцять вантажних автомобілів. На їх борту були озброєні військовослужбовці. Загальна кількість військовослужбовців, які оточують частину в Перевальному, досягає більше 600 осіб, і порядка 55 одиниць військової техніки. З Феодосії мені повідомили, що на всіх під’їздах до військової частини, де дислокуються феодосійські чорні берети – встановлені протитанкові міни. До речі, протитанкові міни вже приведені у бойовий стан. З Сімферополя повідомляють, що база зберігання паливно-мастильних матеріалів, яка днями була захоплена силами самооборони Криму, наразі відчинена і звідти вивозять невідомими бензовозами дизельне паливо".

  Станом на 17:00 російські військові вже прибрали міни, які раніше встановили біля бази морської піхоти у Феодосії. Такі останні дані отримав керівник медіа-центру Міноборони в Криму Владислав Селезньов.

  Попередній матеріал
  На роль "спостерігачів з ЄС" в Криму Росія залучила правих маргіналів і неосталіністів
  Наступний матеріал
  Проросійський мітинг в Луганську проводить свій "референдум"
  Теги:
  Loading...