5.ua

Сепаратисти звітують – проголосували 670 тис. виборців

  Явка виборців у Криму на 12 годину склала понад 44 відсотки. Проголосували вже 670 тисяч людей. Про це заявив Михайло Малишев, голова комісії з підготовки проведення плебісциту.

  За його даними, найбільше людей прийшли на виборчі дільниці у Керчі – понад 64 відсотки, найменше у Кіровському районі – понад 36 процентів. Наступне оновлення щодо явки мають оприлюднити о 15 годині.

  Мешканці автономії мають у бюлетенях лише два варіанти для голосування. Перший – підтримка входження Криму до складу Росії, як суб’єкта Федерації, і другий – повернення до конституції Криму зразка 1992-го року. Натомість, ані українська влада, ані більшість країн світу – не визнають законності референдуму.

  Кримчани: "Мы хотим, чтобы у нас на полуострове была стабильность и надежность, чтобы нашим детям было хорошо".

  Кримчани: "Мне просто уже, извините за выражение, осточертели реформы. Мне хочется жить нормально!"

  Кримчани: "Ну вот, сегодня такой день, когда мы возвращаем свою родину. Мы россияне, мы всегда были россиянами".

  Кримчани: "20 лет улучшений не было, вот и ждем их. Каждый волю свою излагает. А воля народа – это должно быть святое, а не то, что пишется правительством, которые пишут для себя все законы".

  Кримчани: "День такой праздничный, такой радостный, аж плакать хочется! И вообще, у меня сестра у меня 75 лет, она родилась в Советском Союзе, вы представляете? Все это время мечтала умирать в России. И теперь хоть моя мечта сбылась".

  фото Roland Oliphant / Тwitter

  Попередній матеріал
  Українських морпіхів у Феодосії оточили 100 окупантів на 18 БТРах
  Наступний матеріал
  На роль "спостерігачів з ЄС" в Криму Росія залучила правих маргіналів і неосталіністів
  Теги:
  Loading...