5.ua

Донецька влада відмовилася допомагати сепаратистам із "референдумом"

  Жодних рішень про надання комунальних приміщень для проведення "референдуму" 11 травня мерія Донецька не приймала. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Донецької міськради.


  Водночас, директори шкіл Донецька отримали роз'яснення: "У разі якщо будь-які люди намагаються намагатимуться захопити приміщення для проведення в школі голосування, з метою безпеки співробітників і збереження майна не перешкоджати цим особам".

  Втім, у разі захоплення пропонується по можливості "локалізувати їх знаходження на території школи на мінімальній території".

  У міськраді зазначили, що директори шкіл зобов'язані проінформувати про це районні відділи освіти, а голови районних рад - міліцію і прокуратуру.

  У той же час в мерії визнали, що "власних сил для охорони приміщень шкіл і недопуску прихильників "референдуму" в школи у міської ради немає".

  У міськраді також офіційно заявили, що ніхто не може бути примушений працювати в комісіях з організації "референдуму". У разі якщо стануть відомі факти такого примусу, в міській раді  просять мешканців оперативно інформувати міську владу.

  Як відомо, президент РФ Путін у середу заявив, що Москва закликає прихильників федералізації на південному сході України перенести запланований на 11 травня референдум про самовизначення регіонів.
  Попередній матеріал
  ЦВК: вибори президента відбудуться в усіх регіонах, попри труднощі на Донбасі
  Наступний матеріал
  США нададуть Україні фінансову та технічну допомогу для проведення виборів
  Loading...