Акцію на вшанування пам'яті жертв Євромайдану влаштували у Львові

  Акцію на вшанування пам'яті жертв Євромайдану влаштували у Львові. Активісти влаштували її поблизу біля ринку, власником якого є очільник обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук.

   

  Активісти встановили дерев’яного хреста з фотографіями загиблих. До активістів вийшла прес-секретар головного регіонала Львівщини. Вона запевнила: Петро Писарчук так само у скорботі за загиблими, а от чи вийде він із провладної партії стане відомо наприкінці лютого. Після обласної партійної конференції.

  Марта, учасник заходу: «Їхні обличчя, їхні портрети, які ми бачимо кожного дня, особисто мені не дають спокійно займатися своїми справами. Продовжувати просто спокійне життя. І кожен з нас намагається зробити їх смерть не марною».

  Уляна Копцюх, прес-секретар Петра Писарчука: «Він засудив дії влади. Він розуміє, що відповідальність за ті події, які відбулися,  повністю лежать на плечах влади і керівництва Партії регіонів в тому числі. Зі свого боку він відчуває відповідальність і просить вибачення в українців та галичан».

  Попередній матеріал
  В облозі політичних опонентів у Сімферополі відбувся Всекримський форум місцевих Євромайданів
  Наступний матеріал
  Невідомі напали на один із місцевих телеканалів на Донеччині
  Теги:
  Loading...