У Вінниці на Євромайдані присягали самооборонівці

  Понад сотня представників вінницької Самооборони присягнули на вірність Україні. Відбулося це на Вічі тамтешнього Євромайдану.

  Самооборонівці вишикувалися у ряди, заспівали гімн, внесли власний прапор. Один із них зачитав текст присяги, всі решта повторювали останнє слово - «клянусь». За словами керівника штабу самооборони Вінниччини Ігоря Алєксеєва, ці чоловіки слідкуватимуть за правопорядком на Вінниччині. Вони патрулюватимуть вулиці уночі, таким чином допомагатимуть міліціонерам. Одягнуті бійці у спеціальну військову форму, зеленого кольору. У планах вінницьких активістів - вбрати самооборонівців у одяг із спеціальними опізнавальними знаками.

  Владислав Ткачук, член народної самооборони Вінниччини: «Ми заступаємо на пости і охороняємо мирних громадян. Охороняємо, щоб не було ніяких порушень».

  Ігор Алєксєєв, керівник штабу народної самооборони Вінниччини: «На сегодняшний день мы видим, что мы сделали только первый шаг – сбросили эту банду Януковича, а этих маленьких Януковичей еще осталось десятки, сотни и тысячи еще осталось. Сегодня нам поступает очень много обращений от граждан Винниччины, о тех коррупционных действиях, о тех беспределах, которые они осуществляли на Винницкой земле, поэтому мы будем инициировать обращение до органов внутренних дел до прокуратуры и будем контролировать этот процесс».

  Катерина Цибуліна: «Кажуть , що всі свої вчинки чоловіки роблять раді жінок . все високе, все таке, що є у них в житті, то це раді нас, жінок. Так , що я вважаю, що сьогодні вони цю присягу, то як знак того, що вони поважають нас жінок , вони нас люблять і раді нас вони зроблять все».

  Попередній матеріал
  У нас немає ніяких амбіцій щодо України – Баррозу
  Наступний матеріал
  На Майдані жінки закликали зберегти мир в Україні
  Теги:
  Loading...