5.ua

Самооборона встановила на Грушевського пам’ятник "Небесній сотні"

  Пам’ятник героям "Небесної сотні" встановили самооборонівці Євромайдану власними силами. Розмістили невеликий монумент на початку вулиці Грушевського.

  Туди і раніше люди масово зносили квіти і лампадки. Кажуть, місце обрали там, де в сутичках на Грушевського загинули перші протестувальники. Пам’ятник освятили, священик прочитав молитви. Потому активісти зачитали кілька листів людей, які знали загиблих бійців. Євромайданівці сподіваються, що незабаром з ініціативи чиновників з’явиться масштабніший меморіал героям Небесної сотні.

  Євген Шульга, євромайданівець, організатор заходу: "Люди сюди весь час приходили і клали квіти, ставили свічки і воно і так ніби вже стало місцем преклоніння людей, які співчувають, співпереживають Майдану".

  Володимир Парасюк, сотник Самооборони Майдану: "Тута ми перший раз мали втрату серед наших бійців. Він не є великий, він є скромний. Маємо надію, що поставиться величезний меморіал взагалі загиблим, які померли в протистоянні на Майдані. Зі сльозами згадуєш, але гордий, що народився на тій самій землі, на якій народилися такі герої, як Небесна сотня".

  Попередній матеріал
  До Києва прибули 8 сенаторів США на чолі з Маккейном
  Наступний матеріал
  ВРУ повернула Верховному суду відібрані Януковичем повноваження
  Теги:
  Loading...