5.ua

На в’їздах до Івано-Франківська облаштували блокпости

  Івано-Франківськ захищає себе сам. На всіх в’їздах до міста, добровольці облаштували блокпости.

  Зупиняють здебільшого для перевірки великі автобуси та підозрілі легковики. Шукають «тітушок» та силовиків. Адже 20 лютого у Івано-Франківську запанувала справжня паніка, мовляв, туди їдуть автобуси з «Беркутом».

  Уже до вечора люди максимально самоорганізувалися - встановили блокпости ти створили народні патрулі. Під керівництвом десятників, хлопці у касках та балаклавах із палицями у руках пильнують громадський спокій та шукають порушників. На варту оборонці заступають з 10-ї вечора і змінюються що три години. Територію міста умовно розділили на 14 районів. У руках карта та окремий маршрут для «кожної десятки». Своїх від чужих відрізняють за патріотичними гаслами. Цієї ночі, кажуть активісти, у Івано-Франківську було спокійно.

  Керівник загону Самооборони: «На телефон загону Самооборони почала поступати інформацію про беркут і «тітушки», котрі їдуть до нас в місто. тому ми прийняли рішення, що краще людей мобілізувати, аніж не піднімати народ і не захистити їх».

  Ярослав, керівник групи народної дружини: «Не будемо ніяких конфліктів створювати, ми будемо це уникати, нормально розмовляти з народом, якщо буде нам загроза, то ми подзвонимо в групу швидкого реагування, тоді все владнається».

  Попередній матеріал
  Військову частину Дніпропетровська пікетували солдатські матері
  Наступний матеріал
  Засідання ВР Криму не відбулося
  Теги:
  Loading...