5.ua

Автомайдан приїхав до Яценюка – нагадати про зобов’язання перед громадою

  Автомайданівці навідались в гості до Прем'єр-міністра. Cпочатку шукали зустрічі з ним біля Кабміну, але Арсеній Яценюк у той момент проводив урядове засідання, тож не вийшов до активістів.

  То ж вони вирушили до його будинку. Там автомайданівців зустріла дружина прем’єра, і навіть запросила їх на подвір’я. Активісти приїхали нагадати, що більшість вимог майдану досі не виконано, і що вони хотіли б вже невдовзі побачити, як у країні розпочнеться люстрація, боротьба з корупцією, а винні у загибелі активістів Євромайдану – потраплятимуть за ґрати. Також вимагали закрити кордон із Росією.

  Олександр Кравцов, активіст автомайдану: "Винні – досі не покарані. Звісно, пройшов лише місяць, але ті судді, ті даішники, які нас зупиняли, які відбирали права – вони досі добре почуваються і при посаді, і при владі".

  Вадим Савун, активіст автомайдану: "Щоб влада була підконтрольна, щоб вони відчували, що не зможуть безкарно якісь свої справи проворачувати".

  Тереза Яценюк, дружина Прем'єр-міністра: "Це абсолютно адекватно для будь-якої країни розвиненої, європейської. Тому громадянське суспільство завжди повинно допомагати і контролювати владу".

  Попередній матеріал
  Конгрес США розгляне надання Україні зброї для оборони від Путіна
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі мітингувати за Україну вийшло удесятеро більше людей, ніж за Росію
  Теги:
  Loading...