5.ua

У Запоріжжі мітингувати за Україну вийшло удесятеро більше людей, ніж за Росію

  Два мітинги відбулися у Запоріжжі: один на підтримку єдності України , інший – проросійський. На обох заходах, заради уникнення провокацій та сутичок, чатувала міліція.

  Проукраїнський мітинг зібрав понад тисячу активістів. Вони розгорнули 35-метровий прапор України, як символ того, що Запоріжжя є українським містом. Учасники акції кажуть – не потребують допомоги російських військ. Водночас, проросійськи налаштованих активістів було вдесятеро менше – близько сотні. Учасники висловлювали незадоволення теперішньою владою та вимагали референдуму.

  Проросійський мітингувальник з Мелітополя: "Почему вы считаете сепаратистами нас? Знаете, что такое сепаратисты? Сепаратисты – это люди, слово "сепаратор" – отсеивать плохое от хорошего. Мы хорошие! Мы ходим на работу утром, вечером с работы приходим. В результате – что?"

  Ілля Волошин, самооборонець Запоріжжя: "Запоріжжя вже показало, що ми є українське місто, і в принципі, більшість мешканців Запоріжжя є проукраїнські. Але ми дуже хвилюємося, щоб у нас не було заїжджих "акторів". Координуємось між собою, ми збільшуємо нашу чисельність, ми чергуємо по місту, так само – разом з міліцією".

  Попередній матеріал
  Автомайдан приїхав до Яценюка – нагадати про зобов’язання перед громадою
  Наступний матеріал
  "Артек" відмовився приймати дітей з України
  Теги:
  Loading...