5.ua

Конгрес США розгляне надання Україні зброї для оборони від Путіна

  Сполучені Штати мають якомога швидше надати Україні зброю для захисту від вторгнення російських військ. Про це заявляють голова комітету з розвідки Палати представників США Майк Роджерс та сенатор Джон Маккейн.

  Вони зобов’язалися просувати це питання в Конгресі.

  Майк Роджерс, голова комітету з розвідки Палати представників США: "Є речі, які ми можемо зробити, але чомусь не робимо. Слів президента Обами та представників його адміністрації вже не достатньо. Сполучені Штати повинні надіслати українським військовим обладнання, необхідне для захисту і оборони. Світ уже одного разу дозволив Гітлеру вторгнутися до Польщі, і це стало справжньою катастрофою. Вдруге ми просто не можемо допустити цього".

  Джон Маккейн, сенатор США: "З боку Сполучених Штатів поки що було багато порожніх слів і мало дій, якщо порівнювати це з фактом військової агресії проти незалежної країни. Не бачу чогось поганого, щоби надати Україні для захисту зброю та інше необхідне обладнання. Ми маємо розуміти, що цей КДБ-шний полковник, який сумує за розпадом Радянського союзу, зараз прораховує, скільки ще території зможе захопити, як це прораховував Гітлер у тридцяті роки минулого століття".

  Попередній матеріал
  Долгополов пройшов до третього туру тенісного турніру у Маямі
  Наступний матеріал
  Автомайдан приїхав до Яценюка – нагадати про зобов’язання перед громадою
  Теги:
  Loading...