5.ua

Укрзалізниця зафіксувала значне скорочення бажаючих приїхати до Криму

  Із 1 по 12 травня до Криму прибуло на 60% менше (порівняно з цим же періодом минулого року) пасажирів з-за кордону й у 2,4 разу менше пасажирів з материкової частини України.

  Про це повідомили в прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця).

  В Укрзалізниці зазначили, що міжнародні пасажирські перевезення на територію окупованого  Росією Кримського півострова за період з 1 по 12 травня 2014 року скоротилися на 59,5% - до 16,3 тис. пасажирів порівняно з 40,2 тис. осіб за аналогічний період 2013 року.

  "З 1 по 12 травня 2014 року з Росії, Білорусі та інших сусідніх країн до Криму прибуло 16,3 тис. пасажирів, а за аналогічний період минулого року - 40,2 тис. пасажирів", - сказано в повідомленні УЗ.

  Згідно з повідомленням, зокрема, торік 1 травня на півострів прибуло понад 5,7 тис. пасажирів у потягах, що курсують у міжнародному сполученні, а цього року – менше 2 тис. пасажирів.

  За даними прес-служби УЗ, залізниці за вказаний період також скоротили пасажироперевезення з материкової частини України до Криму - в 2,4 разу, до 60,2 тис. пасажирів з більш як 143,8 тис. пасажирів за аналогічний період минулого року.

  "Зараз попередній продаж квитків на потяги, як внутрідержавні, так і міжнародні, що курсують до Криму, відкрито до 1 червня, коли буде запроваджено графік руху на 2014-2015 роки", - уточнили в прес-службі Укрзалізниці.

  Попередній матеріал
  МЗС РФ заявляє, що не отримувало від ДНР прохання про приєднання до Росії
  Наступний матеріал
  У Криму сепаратисти масово обшукують житла кримських татар
  Теги:
  Loading...