Фото Дмитрия Власова

Українські військові в Криму отримають статус учасників бойових дій

  Українські військовослужбовці в Криму, які залишились вірними присязі, отримають статус учасників бойових дій.

  Про це сьогодні під час селекторної наради заявив в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов, повідомляє УНІАН.

  ”Ми відпрацьовуємо завдання із забезпечення наших Збройних сил, в тому числі і тих, які виконують свій обов`язок на території АР Крим. Кабінет міністр відпрацьовує програму фінансового та технічного забезпечення військових. Безумовно, та мужність і героїзм знайдуть оцінку українського народу та уряду. Ті умови, в яких знаходитесь ви, прирівнюються до бойових умов, і всі, хто сьогодні виконує свій обов`язок, залишився вірним присязі і є вірним Україні та українському народу, безумовно, будуть підтримані нашою країною як учасники бойових дій. Їх родини не будуть залишені. Діти матимуть всі пільгові умови для навчання та для власної перспективи”, - наголосив Турчинов.

  ”Ми висловлюємо щиру подяку нашим військовослужбовцям, які гідно виконують свій військовий обов`язок, які захищають Україну, захищають мир і спокій всієї Європи. Саме ваша мужність та витримка сьогодні є запорукою стримання агресії, недопущення розв`язання кривавої війни”, - підкреслив Турчинов і зауважив, що знає, як важко наразі військовим нести службу, оскільки на них чиниться психологічний тиск та агресія.

  ”Але вся Україна та весь український народ - разом з вами. Ви допомогли нам, створили можливість для того, щоб Збройні сили по всій Україні були приведені в повну бойову готовність, були проведенні навчання”, - сказав Турчинов.

  Він також нагадав, що ВР підтримала указ про проведення часткової мобілізації. ”І ми значно посилимо обороноздатність нашої країни”, - наголосив він.

  Попередній матеріал
  На Красній площі проходить масовий мітинг-концерт на підтримку анексії Криму
  Наступний матеріал
  За добровольцями Національної гвардії збережуться робочі місця
  Теги:
  Loading...