Фото obozrevatel.com

У Криму звільнено капітана Дем’яненка - Турчинов

  Виконуючий обов`язки президента України Олександр Турчинов зазначає, що капітана Дем’яненка було звільнено і завтра він має бути у Києві.

   Про це він сказав у ефірі Першого Національного, повідомляє УНІАН.

  Турчинов зазначив, що на сьогодні увесь склад внутрішніх військ, який залишився вірним присязі України "вийшов із Криму зі своєю технікою та зброєю".

  "Значна частина наших військових, біля 50 відсотків, трохи менше, 1059 військових вийшли, біля півтори тисячі залишилися в Криму", - сказав спікер і додав, що зараз Україна працює над тим, щоб повернути до України всю військову техніку, в тому числі військові кораблі.

  Турчинов зазначив, що в Криму працює група старших офіцерів Міноборони і Генштабу, які забезпечують організовану передислокацію ВСУ.

  "Для нас принципово, щоб не залишився в полоні жоден український солдат, жоден офіцер", - сказав голова Верховної Ради. Він зазначив, що має приємну новину: "Буквально зараз перед початком нашого ефіру зателефонували наші фахівці, які займалися цим питанням. Капітан другого рангу Дем’яненко вже звільнений і думаю, що завтра він уже буде в Києві", - сказав Турчинов.

  Нагадаємо, 23 березня в Криму росіяни затримали українського офіцера – капітана другого рангу В'ячеслава Дем'яненко.

  Попередній матеріал
  Фірташу пред’явлено звинувачення у хабарництві
  Наступний матеріал
  Затримані "беркутівці", підозрювані у причетності до розстрілів на Євромайдані
  Теги:
  Loading...