Фото liga.net

Фірташу пред’явлено звинувачення у хабарництві

  Сполучені Штати звинувачують українського бізнесмена Дмитра Фірташа в хабарництві, звинувачення йому пред’явлено.

  Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на міністерство юстиції США.

  За даними слідства, Фірташ давав хабаря індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії.

  У справі про розслідування міжнародної корупційної схеми під слідством перебувають шість осіб. Крім Фірташа, це угорський підприємець Андраш Кнопп, громадянин України Сурен Геворгян, індійський політик Рамачандра Рао і двоє комерсантів з Індії та Шрі-Ланки.

  Слідство вважає, що з 2006 року індійським чиновникам в обмін на отримання дозволу на розробку родовищ в індійському штаті Андхра-Прадеш було передано хабарів на суму близько 18,5 мільйона доларів. Щорічний прибуток від проекту міг сягнути 500 мільйонів доларів. Частина видобутого титану мала продаватися базованій у Чикаго фірмі Company A.

  Слідчі вважають, що Фірташ вів переговори з індійськими чиновниками і давав розпорядження про виділення їм коштів в обмін на преференції у наданні дозвільних документів.

  Нагадаємо, 21 березня Земельний суд Відня звільнив українського олігарха Дмитра Фірташа, власник Group DF, під заставу в € 125 млн.

  Фірташа затримали 12 березня 2014 австрійською поліцією на вимогу ФБР. 14 березня Земельний суд Відня у кримінальних справах присудив Фірташу екстрадиційний арешт. Однак суддя ухвалив рішення про внесення Фірташем 125 млн євро застави. За умови повної сплати назначеної суми, бізнесмена обіцяли випустити з-під варти під зобов‘язання не виїжджати з Австрії.

  Український олігарх, № 14 в українському рейтингу Forbes, статки - $ 673 млн,  звинувачується у хабарництві та створенні злочинної організації. Під слідством ФБР Фірташ перебуває ще з 2006 року.

  Попередній матеріал
  Комітет виборців України оприлюднить список колишніх фальсифікаторів
  Наступний матеріал
  У Криму звільнено капітана Дем’яненка - Турчинов
  Теги:
  Loading...