5.ua

Затримані "беркутівці", підозрювані у причетності до розстрілів на Євромайдані

  9 підозрюваних спецпризначенців київського "Беркуту", яким закидають причетність до вбивств евромайданівців (мова йде про 20-те лютого - "Кривавий четвер") - затримали.

  Повідомив таке виконувач обов'язків генпрокурора Олег Махніцький. За його словами, саме цим спецпризначенцям видали бойову зброю, зокрема, і снайперськи гвинтівки, аби вони прикривали відхід беззбройного "Беркуту".

  Керівник Генпрокуратури каже - кількість затриманих неостаточна, до ранку вона може іще зрости, щонайменьше мають затримати іще 4-х підозрюваних.

  Олег Махніцький - в.о. Генерального прокурора України: "Затримано ряд працівників спецпідрозділу Беркут. Це є спецрота Беркута так звана чорна рота. Яка біла призначена для спецоперацій. І вже на цей час встановлено ряд осіб і здійснюються заходи по їх затриманню також проводяться заходи і слідчі дії по встановленню інших осіб. Це рота, який видавалася зброя у тому числі і снайперська".

  Олексій Баганець, заступник генпрокурора: "Беркут вогнепальної зброї не отрима в втому числі і Київський. Тільки отримала спеціальна рота. Їхня задача була, як вони на сьогоднішній день поясняють хоча ми їм до кінця не віримо. Їхня задача була відстрілюватися від наступаючих мітингувальників і дати можливість основним силам Беркуту, які були беззбройні, а мали тільки спеціальні засоби відступити від вулиці Інституцької і відступити в район банкової до готелю Національ".

  Попередній матеріал
  У Криму звільнено капітана Дем’яненка - Турчинов
  Наступний матеріал
  Україну зроблять "аутсорсинговою Долиною" Європи
  Теги:
  Loading...