obozrevatel.com

У Севастополі захоплено штаб ВМС України

  Штаб Військово-морських Сил України в Севастополі захопили бойовики Аксьонова разом із російськими військовими. Цю інформацію 5 каналу підтвердили в Міністерстві оборони.

  Зранку ті почали штурмували будівлю. Нападників було близько двох сотень. Вони озброєні автоматами та палицями. Свідки кажуть, що бійці самооборони Криму виставили живим щитом жінок і дітей, щоб українські військові не могли стріляти. Українські вояки забарикадувалися в приміщенні штабу. Але натепер окремі офіцери почали залишати будівлю. Бойовики трощать майно всередині будівлі. Під штабом досі чергують озброєні молодики, однак щодо українських вояків сили не застосовують.

  Український військовий: "Мы ничего не можем сделать против толпы, неорганизованно все как-то. Было много договорённостей - что с российской стороны, что с нашей - никаких штурмов не будет, будут политически решаться все вопросы. Но на данный момент был захват, никаких политических вопросов никто не решал".

  На військовому аеродромі в Бельбеку - натепер спокійно. Офіцери ознайомилися з дозволом на застосування зброї і чекають рішення Києва щодо своєї подальшої долі.

  Фото obozrevatel.com

  Попередній матеріал
  В НАТО засудили анексію Криму Росією
  Наступний матеріал
  США готові ввести додаткові санкції проти Росії
  Теги:
  Loading...