5.ua

Пенсій не буде: окупанти "відрізали" Крим від системи електронних платежів

  Міністр соціальної політики Людмила Денисова повідомила, що до 25-го березня міністерство має погасити 359 мільйонів гривень, але технічної можливості зробити - немає. Адже півострів відключився від системи електронних платежів, через що казначейство 2 дні не може перерахувати гроші українців.

  Людмила Денисова, міністр соціальної політики України: "Ми не змогли профінансувати пенсії громадянам України, які зараз мешкають на території півострова, або в місті Севастополь. Тому що ми не маємо технічної можливості це зробити. та банда, яка захопила, ці окупанти, вони вважають себе вже іншою державою. Відучора там вже діє конституція Російської Федерації, вони відключились від СЕПа - системи електронних платежей. І казначейство не працює в рамках державного казначейства України".

  Раніше, повідомлялося, що банки півострова припинили видавати кошти для населення. А загалом від початку окупації росіянами Криму сепаратисти спочатку заборонили повертати депозити – спершу у валюті, а потім і в гривнях. Через кілька днів – ввели обмеження на зняття грошей з поточних рахунків. У відділеннях банків можна було зняти не більше 800 гривень за добу, у банкоматах – не більше 300.

  Попередній матеріал
  СБУ припинила контрабанду радіоактивних речовин з Росії в Запорізьку область
  Наступний матеріал
  Ізраїль завдав авіаційних ударів по військовим об‘єктам в Сирії
  Теги:
  Loading...