5.ua

Окупаційна влада обмежує постачання харчів до Криму

  Россільгоспнагляд не дав провезти в анексувати Крим з материкової України свинину і більше 2 тисяч тонн іншої продукції.  Про це повідомляє прес-служба відомства, передають Крим.Реаліі.


  На пункті пропуску в м. Армянськ (АР Крим) інспектори російського відомства не пропустили машину, яка везла 1,36 тонни м'яса свинини ТОВ "Прайм Лоджистік" зі Скадовська (Херсонська область) на адресу ТОВ "Крим м'ясо", розташованого в Сімферополі.

  "Перша спроба ввезти на територію Криму вантаж свинини була зафіксована в першій половині дня, коли було виявлено відсутність ветеринарних супровідних документів на цю партію м'яса. Транспорт із свининою до провезення допущений не був", - повідомили в Россільгоспнагляді.

  Під забороною інспекторів Россільгоспнагляду також опинилися тисячі тонн фруктів і овочів.

  "У ряді випадків підкарантинна продукція з України надійшла з порушенням карантинних правил Російської Федерації - без фітосанітарних сертифікатів. На цій підставі Управлінням було прийнято рішення повернути на територію суміжної держави 2090 тонн продукції або 36,7% загального обсягу поставлених партій ", - сказано в повідомленні відомства, яке представляє окупаційну владу Росії.

  У Россільгоспнагляді вказують на те, що, зараз продовжує діяти заборона на ввезення значної частини харчової продукції з материкової частини України.
  Попередній матеріал
  Соціологи нарахували лише 4 партії, які пройдуть до наступного складу Верховної Ради
  Наступний матеріал
  НБУ буде встановлювати індикативний курс гривні до основних валют
  Теги:
  Loading...