5.ua

НБУ буде встановлювати індикативний курс гривні до основних валют

  Національний банк вирішив встановлювати новий курс гривні – індикативний курс. Про це йдеться в листі НБУ за №24-008/54205 від 24 вересня.


  "Доводимо до відома, що банківська спільнота разом із найбільшими учасниками зовнішньоекономічної діяльності (експортерами та імпортерами) з метою стабілізації панічних настроїв населення та запобігання розхитуванню фінансової системи держави прийняла рішення про встановлення індикативного валютного курсу долара США до гривні", – йдеться в листі.

  НБУ буде щодня розміщувати інформацію про цей курс, а також індикативні курси інших основних валют, на своїй сторінці в інформаційній системі Thomson-Reuters NBU01.

  "Сподіваємось, що цей захід буде сприйнятий банківською спільнотою з розумінням як тимчасовий і допоможе стабілізувати ситуацію на валютному ринку", - звернулась до банкірів голова НБУ Валерія Гонтарєва.

  Індикативний курс гривні є орієнтиром, який банки можуть враховувати при здійсненні операцій на міжбанку. В даний час в Україні є 3 курсу гривні: офіційний, міжбанківський і готівковий.
  Попередній матеріал
  Окупаційна влада обмежує постачання харчів до Криму
  Наступний матеріал
  Космічний корабель "Союз" із проблемами пристикувався до МКС
  Теги:
  Loading...