podrobnosti.ua

На Львівщині в дитячі заклади влаштовано вже 96 дітей із Криму

  У школи та дитячі садочки Львівської області вже влаштовано 96 дітей, які зі своїми батьками приїхали на тимчасове проживання з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Про це повідомили в департаменті освіти й науки Львівської ОДА.

   За наданою інформацією, найбільше дітей (40 осіб) влаштовано у навчальні заклади Львова, восьмеро маленьких кримчан тепер навчаються у школах Сколівського району, ще семеро - в Городоцькому районі, інші діти – в інших районах області

  Загалом, станом на 17 березня Львівщина дала притулок 777 кримчанам, а зголосилося приїхати сюди вже майже 1700 кримчан, яких тут чекають та яким обіцяна допомога.

  "Усім їм знайдеться місце на Львівщині. І я щиро дякую тим, хто долучився до цієї справи. Ми, жителі Львівщини, мабуть, як ніхто інший, відчуваємо єдність українців і братерство між представниками сходу і заходу, півдня і півночі. Абсолютна більшість українців вважають, що Крим має залишитись у складі України", - сказала Ірина Сех, виступаючи на сесії Львівської обласної ради.

  Фото podrobnosti.ua

  Попередній матеріал
  В Україні Мінюст запровадить систему електронних торгів для продажу конфіскованого майна
  Наступний матеріал
  Аваков прокоментував дії свободівців в офісі Першого національного
  Теги:
  Loading...