5.ua

Кримський "прокурор" Поклонська буде притягнута до кримінальної відповідальності

  Самопроголошений прокурор Кримської автономії Наталія Поклонська останнім часом дуже активно продукує інформацію про свою "діяльність" та деякі ЗМІ поширюють цю інформацію. Тому в генпрокуратурі України 20 березня розповсюдили спеціальну заяву.

   "Прес-служба Генеральної прокуратури України вповноважена заявити, що повідомлення, які надсилаються у засоби масової інформації начебто від імені прокуратури АР Крим з посиланням на самопроголошеного прокурора Наталію Поклонську, не мають нічого спільного з офіційними повідомленнями органів прокуратури України та не несуть жодних правових наслідків", - сказано в заяві.

  Також в ГПУ нагадують, що за порушення Присяги працівника прокуратури Поклонську наказом керівника Генеральної прокуратури України звільнено з органів прокуратури та позбавлено класного чину "радник юстиції".

  "Звертаємо вашу увагу на те, що cтосовно Наталії Поклонської за співучасть у діях, спрямованих на захоплення державної влади, розпочато кримінальне провадження. 17 березня Шевченківський районний суд м. Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України про затримання та привід до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою самопроголошеного прокурора АР Крим, громадянки України Наталії Поклонської", - підкреслюють в Генпорокуратурі України.

  Нагадаємо, що персона Поклонської дивним чином стала дуже популярна в Японії як персонаж місцевої субкультури "аніме", також Поклонська стала прообразом численої кількості "фото жаб" та демотиваторів, де самопроголошений "прокурор Криму" виступає в образі так званого "мімі-прокурора".

  Попередній матеріал
  У Кривому Розі палає сховище військової техніки
  Наступний матеріал
  Польща допоможе Україні підвищити вплив місцевого самоврядування
  Теги:
  Loading...