5.ua

Крим починає жити по-новому – з триколором, рублем і без туристів

  Тепер у вас не "Батьківщина", а "Родіна" – пояснюють у школах Севастополя. Попередні знання з географії доведеться забувати, бо так Путін вирішив. Сепаратисти звідусіль намагаються пояснити малечі, що вони тепер росіяни. А ще маріонетки Кремля у Кримського керма просять людей відмовитись від відпочинку в Туреччині і Єгипті, і їхати відпочивати до самих себе – до Криму, бо півострову вкрай потрібні гроші.

  Нову батьківщину уже вчать любити у севастопольських школах. Учні пішли на канікули з однією, повернулися на навчання – а вона вже інша. Щоби діти не переплутали, їм відразу показують і прапор нової Батьківщини.

  Виконують під час уроку і новий гімн. Щоправда, ані школярі, ані вчителька його слів поки що не знають – тому мовчки слухають музику.

  За рахунок нових співгромадян лідери сепаратистів обіцяють кримчанам врятувати туристичний сезон. Торік сімдесят відсотків гостей півострова – були громадяни України. Цьогоріч турфірми повідомляють, що люди масово скасовують навіть уже оплачені поїздки. Сепаратисти ж запевняють: росіяни кинуть усі закордонні курорти, до яких уже звикли, і масово поїдуть до Криму. Але як вони туди потраплять, якщо проїзд з материкової частини України на півострів буде закритий – лідери антиконституційного заколоту не кажуть.

  В обіг кримські сепаратисти вводять і нову валюту. Разом із гривнею там будуть приймати й рублі. Як постановила незаконна влада українського півострова – всі ціни на товари та послуги мають зазначатися в обох валютах. Касові апарати необхідно переобладнати на прийом і рублів, і гривень. Курс обміну контролює новостворений "Банк Криму". Сьогодні постановили, що за одну гривню даватимуть 3 рублі 80 копійок, але приватні банки чомусь купували гривні на рубль і десять копійок дешевше. Хоча і від національної валюти України в "Банку Криму" вирішили не відмовлятися до 2016-го року – раптом Батьківщина зміниться знову.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Парубій озвучив наказ РНБО про евакуацію з тимчасово окупованого Криму
  Наступний матеріал
  ВООЗ закликає Україну реформувати систему протидії туберкульозу
  Теги:
  Loading...