Зупинити будівництво на вулиці Маяковського вимагають мешканці Троєщини [відео]

  Зупинити будівництво на вулиці Маяковського вимагають мешканці Троєщини.

  Сьогодні вони влаштували пікет на території, відведеній під забудову спорткомплексу. Містяни вимагають від столичної адміністрації скасувати дозвільні документи на будівництво та організувати на цій території сквер. Тим часом представники забудовника стверджують, що хочуть піти на компроміс із місцевими мешканцями. Вони планують побудувати спорткомплекс, а майже два гектари виділити під облаштування скверу.

  Елла Бахмач, місцева мешканка: "Ми не маєм гарантій, що через певний час, після того, як з`явиться ця будівля, не з`являться ще й інші будівлі, тому що вся ділянка під будівнитцтво".

  Надія Брижата, місцева мешканка: "Ми просили, щоб тут зробили відкриті спортивні майданчики для дітей. Щоб сюди кожен підліток міг зайти пограти чи волейбол, чи баскетбол".

  Юрій Момут, представник забудовника: "Є документи на виконання будівельних робіт, є рішення сесії про те, що тут буде будуватись громадсько спортивний комплекс зі сквером. Не бачу конфлікту в даній ситуації. Там будуть закуплені ялинки, буде проведеене озеленення всієї прилеглої території".

   

  Попередній матеріал
  Атмосфера на Хрещатику напередодні гри збірної України
  Наступний матеріал
  У мерії почали пошук компанії, яка майструватиме новорічну ялинку
  Теги: