Зухвале захоплення парковок у Києві [відео]

  У столиці чергові рейдерські захоплення. Дві парковки у Дніпровському районі взяла під свою опіку приватна охоронна фірма на замовлення будівельних компаній. Вони повісили на воротах свої замки та не пускають машини на стоянку. Тепер, кажуть, на цій землі буде мультифункціональний комплекс з соціальним житлом.

  Паркування на вулиці Воскресенська взялась охороняти приватна фірма "Союзбезпека". Вони не впускають на територію автівки, пригнали свої екскаватори та почали рити паркувальні місця. Представник компанії "Класика будівництва", яка й найняла охорону, від пояснень тікає.

  Схожа ситуація відбувається поряд на вулиці Райдужній. Цими стоянками вже близько 40 років опікується Об`єднаний кооператив Дніпровський. Захопити їх намагаються не вперше. З 2007 по 2009 рік забудовники судяться з кооперативом за право на оренду землі. Тоді суд виніс ухвалу на користь кооперативу "Дніпровського". Тепер, кажуть на автостоянці, забудовники озброїлись фіктивними документами. 

  Олег Базік, представник ОК "Дніпровський": "Абсолютно фальсифицированые действия по несуществующему договору. Суд, естественно, который не знал всех моментов, и фактически обманутый этими застройщиками, он принимает решение о том, чтобы охранная фирма приступила к этим действиям. Он дает наказ и исполнительная служба его выполняет".

  На паркованні на вулиці Райдужній керує та ж охоронна фірма. А от забудовник інший - компанія "Буд" МК. Петро Олександрович Суслинський, який представився директором фірми, бідкається - земля відучора їхня. Чому обурені мешканці їх намагаються вигнати - щиро не розуміє.

  Петро Суслинський, директо ТОВ "Буд" МК: "Чому вони блокують проїзд автотранспорту по охоряняємій території, чому вони взагалі тут з`явилися і яке вони мають право блокувати автотранспортний засіб від здійснення проїзду?"

  Однак за мить з`ясувалося,  що директор будівельної фірми директором бути не може. В Україну він приїхав чотири дні тому, має паспорт громадянина США та немає дозволу на працю в Україні. Каже, все, що говорив раніше, було жартом.

  Кооператив Дніпровський та місцеві мешканці налаштовані відстояти свою ділянку. Уже сьогодні готують позов в Дніпровський суд. А напередодні ввечері автівки змушені були брати штурмом свої проплачені місця для паркування.

  Ольга Сас-Тарасова, Андрій Верстюк, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  16 земельних ділянок під будівництво вертолітних майданчиків обрала КМДА
  Наступний матеріал
  У Києві благодійним аукціоном відзначили День паліативної допомоги
  Теги: