Законопроєкти
Законопроєкти відкриті джерела

Зростання вартості видобутку залізної руди в Україні призведе до зростання трудової міграції – Волинець

  Читайте по-русски
  вирішити трудове питання може лише вміння держави вивчати ринок праці і чітка стратегія розвитку, вважає нардеп

  Ухвалення законопроєкту 1210 в існуючій редакції стане одним із нових чинників, які різко спровокують черговий потік і без того сильної трудової міграції українців, сказав в інтерв’ю "5 каналу" народний депутат, голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

  "Це "цвях" в економіку, що призведе до зменшення заробітних плат на підприємствах, і ні в якому разі – до їхнього збільшення. А також до неконтрольованої міграції", – зазначив Волинець.

  Питання трудової міграції актуальне для України вже не один рік. Сильний дефіцит робочих рук вже давно відчувають усі галузі економіки. Згідно з опитуванням Research&Branding Group, загальний потенціал української міграції – 5 мільйонів громадян.

  Як показує досвід країн ЄС, вирішити трудове питання може лише вміння держави вивчати ринок праці і чітка стратегія розвитку, яка базується на аналізі, а не на політичному популізмі, вважає Є. Кириченко, власник міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal (Польща).

  Нагадаємо, на сьогодні одним з головних працедавців України є металургійний комплекс. Він забезпечує робочими місцями близько чверті всього промислово-виробничого персоналу.

  Попередній матеріал
  Законопроєкт про збільшення ренти на видобуток руди діє на користь Росії – Волинець
  Наступний матеріал
  ГПУ скерувала в Раду подання про притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Дубневича
  Теги: