Е-декларації twitter.com

Змушує інших робити те, чого сам не робив: фінансисти звернули увагу на декларацію Гетманцева

  Читайте по-русски
  Плани голови податкового парламентського комітету Данила Гетманцева викликали обурення навіть у лояльних до нової влади експертів. Особливий цинізм – це коли ти змушуєш інших робити те, чого сам не робив, зазначають фінансисти

  "Придавив кешем ФОПи. За даними податкових декларацій: Гетманцев Данило - 90 тис доларів в кеші - глава Податкового комітету Ініціатор 1053-1073; Верланов Сергій - 200 тис доларів кешем - новий керівник нової податкової. Ідейний натхненник законів 1053,1073; А то я дивлюся, найбільші борці за обмеження ФОПів мають офіційний дохід за рік 50 тис гривень і по 500 тис доларів в кеші! Молодці", - зауважив Данило Монін, фінансист.

  Згідно з декларацією Данила Гетманцева за 2018 рік, він володіє:
  - квартирою в столиці та двома земельними ділянками;
  - кількома дорогими годинниками;
  - корпоративними правами в компаніях "Юрімекс" та "М.С.Л.";
  - готівкою – 35 000 доларів та 40 000 тисяч євро;
  - зарплатня за минулий рік – трохи менше 500 тисяч гривень, з них 78 000 гривень – зарплатня за сумісництвом в компанії "Юрімекс", співвласником якої декларант був.
  - Данило Гетманцев був або є засновником понад 20 компаній, зокрема і офшору Selantia LTD, який фігурує у судовому процесі "ПриватБанку" з Ігорем Коломойським Лондонському високому суді;
  - дружина Данила - Ольга - також була або є засновником майже 20 ти компаній та має право власності на 8 об’єктів нерухомості та 6 земельних ділянок.

  Такою є інформація з реєстрів прав власності.

  "Дуже багато до нього питань, бо насправді людина, яка працювала в юридичній фірмі і мала мінімальну зарплату. Він там отримував по декларації мінімальну зарплату. Він раптом стає поборником того, що потрібно закрутити гайки і платити якомога більше податків. Сам не платив, грубо кажучи, по мінімалці платив, мабуть отримуючи зарплату в конверті, тому що неможливо там жити на мінімальну зарплату особливо людині, рівня життя, як у нього, а розповідає що всім потрібно платити більше", - прокоментував Олег Гавриш, заступник головного редактора порталу "The Page".

  Попередній матеріал
  Знайти ягня у вовчій пащі: Нідерланди просять Росію допомогти з розшуком Цемаха
  Наступний матеріал
  Повернення акцій "ПриватБанку" Коломойському – суд знову переніс розгляд справи
  Теги:
  Loading...