Зменшити дефіцит бюджету-2013 у мерії сподіваються за рахунок продажу та оренди землі

  Зменшити дефіцит бюджету-2013 у мерії сподіваються за рахунок продажу та оренди землі. За словами голови КМДА Олександра Попова, продаватимуть земельні ділянки на аукціонах вже з весни.

  Водночас планують збільшити податок на оренду. Нагадаємо, держбюджет на 2013 рік передбачає вилучення з міської скарбниці, що створює у бюджеті Києва дефіцит у понад 4 мільярда гривень. Водночас на фінансування столичних інвест-програм заклали лише мільярд 300 мільйонів гривень. Цього - не вистачить на усі проекти, які нині реалізують у Києві. Під питанням опинилося і фінансування окремих міських програм. Зокрема, на  муніципальні надбавки освітянам та медикам - у 2013-му році потрібно щонайменше мільярд гривень. Без допомоги держави - грошей не вистачить. Ухвалити міський бюджет мають до кінця місяця. Перед тим, як винести проект на сесію - його обговорять на громадських слуханнях.

  Олександр Попов: "Ми проведемо такы громадськы слухання за участю керывникыв первинних профспылкових організацій міста, де обговоримо детально ситуацію, чітко зрозумієм, що у нас є і відпрацюєм спільні дії. Ми будем продовжувати наші консультації з урядом, з цього плану, я думаю ми однозначно знайдемо порозуміння , але на данйи час ситуація така, як вона є".

  Попередній матеріал
  Хуртовини повертаються до України
  Наступний матеріал
  Цеглини зруйнованих будівель Десятинного провулку активісти намагалися передати Патріарху-Київському
  Теги:
  Loading...