Цеглини зруйнованих будівель Десятинного провулку активісти намагалися передати Патріарху-Київському

  Цеглини зруйнованих будівель Десятинного провулку - київські активісти намагалися передати Патріарху-Київському і всієї Руси-України. У такий спосіб містяни намагаються зупинити будівництво на фундаменті Княжного палацу.

  Подарунок церковники не взяли. Натомість підтвердили, на історичному місці - будинки зводмитимуть. Адже, для цього мають усі потрібні документи. Українській православній церкві Київського патріархату - будинки на провулку Десятинному, 3 та 5 передали у 2002-му році. У 2007-му Леонід Черновецький змінив їхнє цільове призначення. Саме це дозволяє будівництво комплексу з підземним паркінгом.

  Віталій Черняховський, активіст: "Хочу показати церковнику ці камні, чому вони зруйнували і цим семінаристам - теж. Просто показати ми нічого робити не будемо. Вимоги - прості, Київський патріархат має відмовитися від цієї земельної ділянки".

  Отець Микола, представник УПЦК: "Там не буде ніякого бізнес-проекту. Перший поверх буде займати музей. Там будуть приміщення для Золотоверхого Михайлівського монастиря, приміщення для майстерень, житло для священників і частина буде використовуватися, так, для того щоб здавати в оренду і з того отримувати якісь гроші".

  Попередній матеріал
  Зменшити дефіцит бюджету-2013 у мерії сподіваються за рахунок продажу та оренди землі
  Наступний матеріал
  Київський автовокзал замінували
  Теги:
  Loading...