Покровська вугільна група
Покровська вугільна група Метінвест

Зменшить залежність від РФ і збереже робочі місця: ЗМІ про купівлю "Шахтоуправління Покровського"

  Читайте по-русски
  Угода є важливою для економіки України

  Після придбання шахтоуправління "Покровське" гірничо-металургійна група "Метінвест" збереже тисячі робочих місць у прифронтовому регіоні та забезпечить себе паливом на десятки років. Про це мовиться у матеріалі видання "Бізнес Цензор".

  Чому угода є важливою для економіки України? Як вказують експерти, заміщення імпортного палива "Покровським" вугіллям дозволить зменшити собівартість виплавки чавуну.

  "Налагодження видобутку коксівного вугілля всередині країни – стратегічне завдання для нас. Адже сьогодні робота нашої металургійної галузі, яка дає кожну 8-му гривню у ВВП і кожне 11-те робоче місце, критично залежить від дій Росії, нашого основного конкурента на зовнішніх ринках. Тож налагодити вітчизняний видобуток коксівного вугілля – означає забезпечити свою незалежність та економічну безпеку", – наголосив нині народний депутат, а колись директор Авдіївського коксохіму Муса Магомедов.

  Крім того, як вказує ЗМІ, працівники "Покровської вугільної групи" тепер мають гарантію збереження своїх робочих місць. Тільки на ШУ "Покровське" працює близько 7 тис. осіб. Тоді як в усьому виробничому ланцюжку групи – задіяно 12 тис. людей

  Тож автори наголосили, що втрата роботи такою кількістю людей для міста із населенням в 60 тис. осіб – призвела би до соціального колапсу.

  Нагадаємо, угода про придбання групою "Метінвест" виробника коксівного вугілля "Шахтоуправління Покровське" отримало позитивну оцінку від Міжнародного рейтингового агентства Moody's.

  Попередній матеріал
  Ситуація на Донбасі: за добу ворог 8 разів зривав "тишу", біля Авдіївки та Пісків – із протитанкових гранатометів
  Наступний матеріал
  Україна отримає додатково мільйон доз вакцини Pfizer – у МОЗ розповіли, коли саме
  Теги:
  Loading...