Життя фан-зони Києва напередодні гри збірної України

  50 тисяч уболівальників очікують організатори у київській фан-зоні під час матчу Україна-Швеція. Сьогодні вона працюватиме до 2-гої ночі. Київський Хряк-віщун прогнозує перемогу шведам. Його харківський колега тхір Фред стверджує: перемога буде в українців. З ним солідарні і вітчизняні уболівальники. Ба більше - вони і рахунок вже напрогнозували.

  Галасують, співають і роблять прогнози. Фан-зона на Хрещатику замайоріла національними кольорами. Англійці у передчутті гарячого матчу, що відбудеться в Донецьку, потоваришували зі шведами.

  Уболівальник: "Анлійці й шведи - друзі!"

  А ці хлопці за кого уболівати ввечері - знають напевне.

  Уболівальник: "Мы за Украину, о чем вопрос? Брат приехал сегодня из-за бугра, у него был сон - 3:1. Украина выиграет".

  Та щойно побачивши шведських уболівальників - тиснуть одне одному руки. Українцям до вподоби гарний настрій суперників. Шведам натомість  - українське пиво.

  Українські фани сповнені оптимізму. Роблять ставки. Одні упевнені - господарі Євро переможуть шведів з рахунком 3-1. Інші кажуть - буде 1-0. Цій киянці теж довелося долучитися до табору фанатів. Онуків із футбольною символікою вже півгодини не може забрати від хряка-віщуна Фунтика.

  Уболівальник: "Болею, а куда ж денешься!"

  Організатори столичної фан-зони кажуть - у день матчу фани поводяться активніше. Утім жодних провокацій чи інцидентів з боку уболівальників не було.

  Світлана Бовкун, піар-директор фан-зони в Києві: "Десь в Києві 15 тисяч уболівальників. Близько 10-ти -11 тисяч з них братиму тьучасть в марші в параді, який буде перед матчем безпосередньо підуть через Лесі Українки до стадіону. Тобто це така армія фанатів".

  А щоби армія фанатів уболівала в рамках закону, на вулицях Києва порядок забезпечуватимуть близько п`яти тисяч правоохоронців. Перетерпіти футбольний настрій доведеться і водіям у дні проведення матчів 11, 15 та 19 червня рух перекриють на п`ятнадцяти вулицях, прилеглих до НСК "Олімпійського".

  Ганна Рибалка, Максим Петраков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  На Закарпатті офіційно проводжають вівчарів, які випасають худобу [відео]
  Наступний матеріал
  Близько 30 авіарейсів затримались в аеропорту "Бориспіль"
  Теги: