5.ua

Автомайдан їздив до Ахметова: вимагав припинити підгодовувати терористів

  Автомайдан навідався до Ріната Ахметова. Учасники акції закликали мільярдера визначитися – на чиєму він боці в конфлікті на Сході України.


  Автомайдан зібрався на Європейській площі. Одразу домовились: жодних штурмів та провокацій – лише мирний діалог. Кажуть: "Ахметов відкрито та невідкрито підтримує сепаратистів. Там воює його батальйон "Восток". Його хатку-загадку в Донецьку ніхто не чіпає".

  Колона вирушила до Конча-Заспи, де розташована київська дача Ріната Ахметова. Проте замість господаря, гостей зустрічає семиметровий паркан.

  Поки одні намагались домовитися з охороною, інші залишали на стіні маєтку послання. Вимагали припинити спонсорувати смерть українських солдатів, а якщо вистачить совісті – забиратись до своїх друзів до Росії.

  Терпець мітингарів увірвався – кілька людей у балаклавах перелазять через паркан. Зрештою, вартові погоджуються пустити частину гостей на подвір’я.

  Всередині по периметру будинку – охоронці. Поряд – машина з київськими номерами. Чи вдома господар – невідомо.

  Автомайданівців уже більше, ніж господар, зацікавив басейн – вони влаштовують біля нього фотосесію. Побаченим же маєтком – зізнаються – розчаровані: чекали більшого.

  Господар будинку до автомайданівців так і не вийшов, вони ж пообіцяли незабаром знову повернутися.

  Юлія Божко, Андрій Верстюк, "5 канал".
  Попередній матеріал
  До Києва доправлено 2 тисячі бронежилетів з США
  Наступний матеріал
  МЗС вимагає пояснень від Росії відносно доправлення заручниці Надії Савченко у РФ
  Теги:
  Loading...